Ogłoszenia duszpasterskie 13.08.17 – XIX niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, a o godz. 17.30 Nieszpory.

W przyszłą niedzielę tradycyjna składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Zgodnie z zapowiedzią, do końca roku będzie przeznaczona na remont wieży. Jednocześnie przypominamy, że można ją wpłacać na nasze konto bankowe, którego numer znajdziemy na naszej stronie internetowej. Przy okazji tej składki można też wpłacać coroczną opłatę na utrzymanie cmentarza.

Wtorek – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. jak w każdą niedzielę – nie będzie natomiast godzinek i nieszporów. Na znak wdzięczności wobec Pana Boga – dawcy życia i wszelkiego pożywienia – na wszystkich Mszach św. święcenie kwiatów i ziół.

Czwartek – święto św. Jacka, kapłana, patrona archidiecezji krakowskiej.

Piątek – Jest to zarazem dzień modlitw za zmarłych – o godz. 17.30 wypominki i koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji zmarłych wypominanych.

Z tyłu kościoła jest już nasz sanktuaryjny kalendarz na przyszły 2018 rok, którego zakup jest formą wsparcia naszych inwestycji.

Informacje o remoncie wieży są dostępne na naszej stronie internetowej, a zdjęcia zniszczeń oraz prace można zobaczyć na sanktuaryjnym profilu na Facebooku.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.