Ogłoszenia duszpasterskie 13.01.2019 – Niedziela Chrztu Pańskiego

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, 16.30 nieszpory. Mimo, że dziś kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia, tradycyjnie do 2 lutego śpiewamy kolędy i cieszymy się Dzieciątkiem Jezus.

Czwartek – wsp. św. Antoniego, opata.

Piątek – nasz dzień modlitw za zmarłych, o godz. 16.30 wypominki, a o godz. 17.00 Msza św. w  intencji wypominanych.

Już niebawem przed nami ważne wydarzenie w Kościele Powszechnym: „Światowe Dni Młodzieży w Panamie”. Z tej tez racji zapraszamy młodzież szkół ponadpodstawowych, studentów, jak również młodzież pracującą na spotkanie poruszające tematykę papieskiej pielgrzymki do Panamy. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 18.30 na plebanii.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.30 zamiast nieszporów koncert kolęd przy szopce w wykonaniu naszego zespołu „Płocanki”.

Z racji trzeciej niedzieli miesiąca składka inwestycyjna. Przypominamy, że zbieramy na pokrycie kosztów remontu wieży.

W naszym województwie rozpoczynają się ferie zimowe, dzieciom, młodzieży i nauczycielom życzymy dobrego odpoczynku.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.