Ogłoszenia duszpasterskie 12.08.2018 r. – XIX niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, a o godz. 17.30 z racji 12. dnia miesiąca, czyli modlitw o beatyfikację sługi Bożego Ks. M. Rapacza, różaniec z intencjami przesyłanymi do naszego sanktuarium, po nim Msza św. w tej intencji.

W przyszłą niedzielę tradycyjna składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Do końca roku będzie przeznaczona na remont wieży. Jednocześnie przypominamy, że można ją wpłacać na nasze konto bankowe, którego numer znajdziemy na naszej stronie internetowej. Przy okazji tej składki można też wpłacać coroczną opłatę na utrzymanie cmentarza.

Poniedziałek – święto NMP Kalwaryjskiej.

Wtorek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.

Środa – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. jak w każdą niedzielę – nie będzie natomiast godzinek i nieszporów. Na znak wdzięczności wobec Pana Boga – dawcy życia i wszelkiego pożywienia – na wszystkich Mszach św. święcenie kwiatów i ziół.

Piątek – święto św. Jacka, kapłana, patrona archidiecezji krakowskiej.

Jest to zarazem dzień modlitw za zmarłych – o godz. 17.30 wypominki i koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji zmarłych wypominanych.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.