Ogłoszenia duszpasterskie 12.01.2020 r. – niedziela Chrztu Pańskiego

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, o godz. 16.30, z racji 12 dnia miesiąca różaniec z intencjami i Msza św. o rychłą beatyfikację Sł. Bożego Ks. Michała Rapacza. Mimo, że dziś kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia, tradycyjnie do 2 lutego śpiewamy kolędy i cieszymy się Dzieciątkiem Jezus.

Piątek – wsp. św. Antoniego, opata, a także nasz dzień modlitw za zmarłych, o godz. 16.30 wypominki, a o godz. 17.00 Msza św. w  intencji wypominanych.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.30 zamiast nieszporów koncert kolęd przy szopce w wykonaniu naszego zespołu „Płocanki”.

Z racji trzeciej niedzieli miesiąca składka inwestycyjna. Przypominamy, że zbieramy na pokrycie kosztów kolejnego etapu remontu wieży.