Ogłoszenia duszpasterskie 11.11.2018 – XXXII Niedziela Zwykła

Msze św. w naszym Sanktuarium są odprawiane o godz. 7.30, 11.00 – w intencji Ojczyzny w setną rocznicę odzyskania Niepodległości, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o godz. 7.00, nieszpory o godz. 16.30.

Poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika. To również nasz dzień modlitw o beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza, o godz. 16.30 różaniec z intencjami, a o godz. 17:00 Msza św.

Wtorek – wspomnienie świętych Benedykta, Jan, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

Piątek - nasz comiesięczny dzień modlitwy za zmarłych, o 16.30 wypominki, o 17.00 Msza św. w intencji wypominanych.

Sobota – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.

Niedziela – II Światowy Dzień Ubogich. Można będzie wesprzeć to dzieło ofiarą do puszek, która będzie zbierana przed kościołem.

W tym dniu również nasza składka inwestycyjna, ostatnia w tym roku, w grudniu z racji większych wydatków rodzinnych składki inwestycyjnej nie będzie. Bóg zapłać za każdą ofiarę, którą w całości przeznaczamy na nasz remont.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.