Ogłoszenia duszpasterskie 11.07.2021 r. – XV niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15.

Dziś zbiórka do puszek na rzecz pielgrzymki do Częstochowy dla grupy z naszego dekanatu. Ofiary można składać z tyłu Kościoła.

Poniedziałek  – wsp. św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
To również nasz Dzień modlitwy o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. Różaniec św. o godz. 17.30, a po nim Msza św. w tej intencji. Jednocześnie przypominamy, że można składać swoje prośby do skrzynki znajdującej się przed obrazem Sługi Bożego albo przesłać poprzez skrzynkę intencji zamieszczoną na naszej stronie internetowej – w tych intencjach będziemy się modlić w czasie różańca.
Wtorek  – wsp. św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
Czwartek  – wsp. św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
Piątek  – wsp. NMP z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej).
Nasz Dzień modlitw za zmarłych godz. 17.30 wypominki, 18.00 Msza św.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. artykuł Czy anioły dają znaki oraz Reguła św. Benedykta – jak uporządkować życie.

W przyszłą niedzielę nasza tradycyjna składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każde wsparcie.

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na cele misyjne odbędzie się 14.07 (środa) przed organistówką do godz. 19.00.

Radosnej niedzieli!