Ogłoszenia duszpasterskie 10.09.2017 r. – XXIII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane według porządku odpustowego o godz. 7.30, 9.30, 11.30, 15.00 i 18.00, w Czyżówce o godz. 16.00. O godz. 17.00 różaniec ze Sługą Bożym Michałem Rapaczem.

Godzinki o 7.00 a o 21.00 Apel Jasnogórski i zasłonięcie obrazu. Po nim pokaz ogni sztucznych wieńczących tegoroczne uroczystości odpustowe.

W przyszłą niedzielę tradycyjna składka inwestycyjna, którą  przeznaczymy na remont wieży. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Przy okazji składek inwestycyjnych – przez najbliższe miesiące – prosimy o coroczne ofiary na utrzymanie cmentarza. Jednocześnie przypominamy, że wpłat można dokonywać na nasze konto parafialne, którego numer znajdziemy na stronie internetowej.

Środa – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

Czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej oraz

– dzień modlitw za zmarłych wypominanych w naszym kościele i kaplicy. O godz. 17.30 wypominki i koronka do Bożego Miłosierdzia a następnie Msza św. w intencji zmarłych wypominanych.

Sobota – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.

Niedziela – uroczystości odpustowe w Psarach – suma o godz. 11.00.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej