Ogłoszenia duszpasterskie 1.08.2021 r. – XVIII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 Godzinki. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – o godz. 17.00 nasze tradycyjne Czuwanie z Maryją, po nim zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Środa – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
Piątek – święto Przemienienia Pańskiego. To również I piątek miesiąca – spowiedź w Czyżówce od godz. 15.30 i Msza św. o 16.00, w Płokach spowiedź od godz. 17.30. Chorych będziemy odwiedzać od godz. 8.30.
Sobota – z racji I soboty miesiąca po rannej Mszy św. Litania do Matki Bożej i modlitwy za rodziców oczekujących potomstwa.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłej niedzieli!