Ogłoszenia duszpasterskie 1.07.2018 r. – XIII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00. Z racji I Niedzieli miesiąca o godz. 17.00 Czuwanie z Maryją. Po nabożeństwie zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15. Jest to również nasz kolejny dzień Nowenny przed Jubileuszem 100-lecia odzyskania niepodległości. W intencji Ojczyzny będziemy się modlić na Czuwaniu i na Mszy św. wieczornej.

Wtorek – Święto św. Tomasza Apostoła

Środa – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie

Piątek  – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. Jest to również pierwszy piątek miesiąca – wakacje (to znaczy w lipcu i sierpniu) spowiedź w Czyżówce od godz. 15.30 i Msza św. o 16.00, w Płokach spowiedź od godz. 17.30. Chorych będziemy odwiedzać od godz. 8.30.

Sobota – pierwsza sobota miesiąca, po rannej Mszy św. litania do Matki Bożej i modlitwa za rodziców oczekujących potomstwa.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” dzisiaj między innymi: Co spakować do walizki? …nie powinno w niej zabraknąć dobrej książki.

Jest jeszcze kilka miejsc na naszą wrześniową pielgrzymkę. Szczegóły w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.