Ogłoszenia 9.12.2018 – II niedziela adwentu

Msze św. o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, a o godz. 16.30 Nieszpory. Przypominamy, że Roraty są odprawiane od poniedziałku do piątku w kaplicy o godz. 16.00, w sanktuarium o godz. 17.00 – w soboty o godz. 7.00.

Można nabyć świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom – cena świecy minimum 6 zł.

Środa – Dzień modlitw o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. Różaniec o godz. 16.30, a po nim Msza św. w tej intencji.
Czwartek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.
Piątek – wspomnienie św. Jan od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.

W sobotę dzień spowiedzi św., poprzez który chcemy przygotować się do godnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia:

Płoki – w godz. 7.00 –   9.00 z przerwą o godz. 8.00 i w godz. 15.00 – 17.00
z przerwą o godz. 16.00
Czyżówka – w godz. 9.00 – 10.00 i 15.00 – 16.00

W czasie spowiedzi co pół godziny możliwość przyjęcia Komunii św. Bardzo prosimy skorzystać w tym dniu z możliwości spowiedzi, gdyż przed samymi świętami może to być utrudnione z uwagi na mnogość różnych zajęć księży.

Dziś dzieci z naszej parafialnej scholii zapraszają na kiermasz ozdób świątecznych na cele kolędników misyjnych. Każda zakupiona ręcznie robiona kartka, stroik świąteczny to ogromna pomoc dla dzieci z Burundi i Rwandy.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnego przeżywania czasu adwentu.