Ogłoszenia 8.09.2019 r. – XXIII niedziela zwykła – ODPUST

Msze św. są odprawiane według porządku odpustowego o godz. 7.30, 9.30, 11.30, 15.00 i 18.00, w Czyżówce o godz. 16.00.

Godzinki o 7.00 a o 21.00 Apel Jasnogórski i zasłonięcie obrazu. Po nim pokaz ogni sztucznych wieńczących tegoroczne uroczystości odpustowe.

W przyszłą niedzielę tradycyjna składka inwestycyjna, którą  przeznaczymy na remont wieży. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Przy okazji składek inwestycyjnych – przez najbliższe miesiące – prosimy o coroczne ofiary na utrzymanie cmentarza. Jednocześnie przypominamy, że wpłat można dokonywać na nasze konto parafialne, którego numer znajdziemy na stronie internetowej.

Poniedziałek  – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy
Czwartek – dzień modlitw o rychłą beatyfikację sł. Bożego ks. Michała Rapacza. O godz. 17.30 różaniec z intencjami, a po nim Msza św.
Piątek  – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
Sobota  – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
Niedziela – uroczystości odpustowe w Psarach – suma o godz. 11.00.

Już dziś informujemy, że pierwsze spotkanie rodziców dzieci z klas trzecich SP z Płok i Czyżówki, które w tym roku przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie 16 września (poniedziałek) o godz. 18.30 w kościele.

Młodzież wraz z rodzicami rozpoczynającą lub kontynuującą przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z klas VI, VII i VIII zapraszamy 17 września (wtorek) na Mszę św. o godz. 18.00. Wtedy nastąpi również uroczyste wręczenie indeksów kandydatów do Bierzmowania.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego czasu odpustu.