Ogłoszenia 8.03.2020 r. – II niedziela Wielkiego Postu

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, o godz. 16.15 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym i ucałowaniem relikwii Krzyża św.

Drugą Niedzielę Wielkiego Postu przeżywamy w naszych parafiach jako „Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami”. Obecnie na krańcach świata posługuje ponad 2 tysiące misjonarek i misjonarzy z Polski. Módlmy się więc dziś w intencji misji i postarajmy się je wesprzeć również finansowo. Wystarczy wysłać SMS o treści „MISJE” na numer 72 032. Szczegóły na plakacie.

Bóg zapłać również za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, które można składać do skarbonki przy ławce, a w Czyżówce do państwa Stachurskich. Można jeszcze nabyć baranka wielkanocnego i w ten sposób złożyć jałmużnę postną na dzieła Caritas – cena minimum 6 zł.

Z kalendarza liturgicznego:

Dzisiaj z racji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składamy serdeczne życzenia.
Czwartek – nasz dzień modlitw o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. O godz. 16.30 różaniec z intencjami, o godz. 17.00 Msza św.
Piątek – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.15 na które zapraszamy dzieci i młodzież, szczególnie kandydatów do Bierzmowania.
W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna zbierana przez członków rady Parafialnej.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.