Ogłoszenia 6.06.2021 – X niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o godz. 7.00, Czuwanie z Maryją o godz. 17.00, po nim zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św.

Nabożeństwa czerwcowe w czasie oktawy Bożego Ciała oraz w piątek będą o godz. 17.30, w sobotę po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 17.30.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy tak licznie wzięli udział w naszej procesji Bożego Ciała, również w sposób duchowy. Dziękujemy także tym, którzy pięknie przygotowali ołtarze. Dziękujemy służbie liturgicznej, strażakom, Kole Gospodyń, Różom Różańcowym, dzieciom komunijnym i rocznicowym, dzieciom w strojach regionalnych oraz sypiącym kwiaty i dzwoniącym dzwonkami. Dziękujemy pani Organistce i panu Kościelnemu, scholii  a także za fotorelację z naszej uroczystości.

Dziękujemy również wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty. Część tych pieniędzy została wykorzystana do udekorowania ołtarzy w czasie procesji, a reszta przez najbliższy czas będzie przeznaczona na kwiaty do naszego Sanktuarium.

Wtorek – wsp. św. Jadwigi Królowej.
Czwartek – po nabożeństwie błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków.
Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana, Jezusa – o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe. Z racji uroczystości nie obowiązuje tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. To również nasz dzień modlitw za zmarłych, o godz. 17.00 wypominki.
Sobota – wsp. Niepokalanego Serca NMP. Jest to również nasz dzień modlitw o rychłą beatyfikację sł. Bożego ks. Michała Rapacza. O godz. 17.30 różaniec w intencjach nadsyłanych do skrzynki intencji, o godz. 18.00 Msza św.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym dzisiaj między innymi artykuł Młodzi w Kościele – dlaczego odchodzą? Jak ich zatrzymać?

Radosnej niedzieli!