Ogłoszenia 5.01.2020 r. – II niedziela Bożego Narodzenia

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 16.00 „Czuwanie z Maryją” i zmiana tajemnic dla Róż; w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

W poniedziałekuroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) – Msze św. będą odprawiane jak w niedzielę, bez godzinek i nieszporów. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła. Jest to również dzień modlitw za misje. Składka w tym dniu będzie przeznaczona na ten cel.

W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego, które kończy cykl obchodów skupionych wokół tajemnicy Wcielenia, czyli wspomnienia początków naszego zbawienia. To również dzień modlitw o beatyfikację Sługi Bożego Księdza Michała Rapacza. O godz. 16.30 Różaniec z intencjami, o godz. 17.00 Msza św.

W tym tygodniu kontynuujemy wizytę duszpasterską – program na plakatach i na stronie internetowej.

Błogosławionej niedzieli!