Ogłoszenia 31.05.2020 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00 (transmitowana), 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Ostatnie nabożeństwo majowe dziś o godz. 17.30, w tygodniu litanie do NSPJ będziemy odmawiać w ramach wieczornego Apelu.

Poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. To również Dzień Dziecka, dlatego wszystkim dzieciom składamy serdeczne życzenia!
Wtorek – wsp. św. Barnaby, apostoła.
Środa – wsp. św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy .
Czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
Piątek – I piątek miesiąca. Spowiedź w Czyżówce od godz. 15.00, Msza św. o godz. 16.00. Spowiedź w Płokach od godz. 17.00. Chorych po uprzednim zgłoszeniu odwiedzimy od godz. 8.30.
Sobota – I sobota miesiąca. Po Mszy św. porannej Litania do NMP oraz modlitwy w intencji rodziców oczekujących potomstwa.
Niedziela – uroczystość Najświętszej Trójcy. W naszej archidiecezji kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. O godz. 17.00 „Czuwanie z Maryją”, zmiana tajemnic dla Róż jeszcze raz we własnym zakresie.

Dzięki stopniowemu uchylaniu ograniczeń związanych z uczestnictwem we Mszy św., kończymy nasze transmisje internetowe Mszy św. o godz. 11.00. Dziękujemy panu Tomaszowi za ich prowadzenie i wszystkim, którzy w nich uczestniczyli. Pamiętajmy, że żadna transmisja nie zastąpi fizycznej obecności na Liturgii. Dlatego w miarę możliwości zapraszamy do wspólnego udziału.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym artykuł w którym znajdziemy odpowiedź na pytanie, dlaczego Kościół zaczął kanonizować dzieci.

Radosnej niedzieli, pełnej uśmiechu i miłych spotkań w gronie rodzinnym!