Ogłoszenia 29.12.2019 r. – Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, o godz. 16:30 nieszpory.

Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie naszych „kolędników misyjnych”. Uzbierali sumę 3 700 zł, które zostały przekazane na rzecz dzieci z Amazonii. Pragniemy serdecznie podziękować dzieciom z naszych szkół oraz młodzieży za przygotowanie tego „kolędowania” i koordynowanie jego przebiegu. Natomiast na Fundusz Ochrony Życia SOS zebraliśmy na pasterkach 1 310. Bóg zapłać za ofiarność.

Wtorek – wspomnienie św. Sylwestra I, papieża. Jest to ostatni dzień Roku 2019. O godz. 16.30 nieszpory w czasie, których podziękujemy Bogu za miniony rok i przeprosimy za grzechy w tym czasie popełnione. Na Mszy św. o godz. 17.00 podsumowanie roku 2019.
ŚrodaUroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, pierwszy dzień Nowego Roku. Porządek Mszy św. niedzielny. Nie będzie godzinek i nieszporów.
Czwartek – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
Piątek –  pierwszy piątek miesiąca, spowiedź w Czyżówce od godz. 15.00. Msza św. o godz. 16.00. Spowiedź w Płokach od godz. 16.00. Spotkanie młodzieży bierzmowanej po Mszy św. Osoby, które jeszcze nie oddały indeksów proszone są o pozostawienie w zakrystii. Odbiór po Mszy św. pierwszopiątkowej. Odwiedziny chorych od godz. 8.30.
Sobota  - pierwsza sobota miesiąca, po Mszy św. o g. 7.00 Litania do NMP i modlitwy za rodziców oczekujących potomstwa.
Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca, o g. 11.00 Msza św. z kazaniem i błogosławieństwem dla dzieci. O godz. 16.00 „Czuwanie z Maryją”, po nim zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.