Ogłoszenia 29.09.2019 – XXVI niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, nieszpory o 17.30.

Poniedziałek – wsp. św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
Wtorek– wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. Jest również początek nabożeństw różańcowych, które będą odprawiane przez cały październik o g. 17.30 , w Płokach, o 17.00 w kaplicy w Czyżówce. Zachęcamy do modlitwy szczególnie dzieci i młodzież. Październik w Kościele jest obchodzony jako nadzwyczajny miesiąc misyjny, dlatego dzieci prosimy o przynoszenie na nabożeństwa serc z wykonami w tym dniu dobrymi uczynkami, które wraz z modlitwą będą naszą dodatkową ofiarą na rzecz misji. Dla najbardziej aktywnych różańcowych misjonarzy przygotowaliśmy małe niespodzianki.
Środa –
wsp. św. Aniołów Stróżów.
Piątek –
wsp. św. Franciszka z Asyżu.
To również I piątek miesiąca. Spowiedź w Czyżówce od godz. 15.00, Msza św. o godz. 16.00. Spowiedź w Płokach od godz. 17.00. Odwiedziny chorych od godz. 8.15.
Sobota –
wsp. św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. I sobota miesiąca. Po rannej Mszy św. Litania do NMP i modlitwy za rodziców oczekujących potomstwa.
Niedziela – Po Mszy św. o godz. 11.00 procesja różańcowa wokół kościoła do 5 ołtarzy. Prosimy osoby z Róż o tradycyjne przygotowanie ołtarzy – dwie panie z Płok i dwie panie z Czyżówki. Strażaków prosimy o niesienie baldachimu, starszych i młodzież o wzięcie feretronów, a dzieci o sypanie kwiatów.
Po procesji zmiana tajemnic dla Róż w Płokach; a w Czyżówce po Mszy św. o 9.15.

Uroczyste poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w przyszłą niedzielę 6 października w  Sanktuarium NMP w Płokach na Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.