Ogłoszenia 25.08.2019 r. – XXI niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, nieszpory o 17.30.

Bóg zapłać za każdą ofiarę w ramach składki inwestycyjnej.

W dniach od 3 do 8 września będziemy przeżywać nasze doroczne uroczystości odpustowe ku czci Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Szczegóły na plakatach, ulotkach oraz na naszej stronie internetowej.

W związku z tymi uroczystościami w sobotę 31 sierpnia chcemy zrobić generalne sprzątanie kościoła i obejścia. Prosimy o pomoc mieszkańców ulic: Rzeczna i Polna. Sprzątanie rozpoczniemy o godz. 9.00.

Poniedziałek uroczystość NMP Częstochowskiej. O godz. 19.00 na plebanii spotkanie przedodpustowe. Zapraszamy Radę Parafialną, Strażaków, Koła Gospodyń z Płok i Czyżówki.
Wtorek wspomnienie św. Moniki.
Środa wspomnienie św. Augustyna bpa i dra Kościoła.
Czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
Niedziela – zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15. a w Płokach po „Czuwaniu z Maryją” o godz. 17.00. W ramach zmianki różańcowej krótkie spotkanie Róż Różańcowych. Z racji I niedzieli miesiąca o godz. 11.00 Msza św. z kazaniem dla dzieci, a po niej specjalne błogosławieństwo dzieci.