Ogłoszenia 20.01.2019 – II niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, a o godz. 16.30 zamiast nieszporów koncert kolęd w wykonaniu naszego zespołu „Płocanki”.

Dzisiaj zapowiadana składka inwestycyjna. Przypominamy, że zbieramy na remont wieży.

Zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską – tak zwaną „Kolędę”. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę, która jak ufamy wyprosi wszystkim nam potrzebne łaski na nowy 2019 rok. Witamy serdecznie nowych parafian. Bóg zapłać też za tradycyjne ofiary składane przy tej okazji, które stanowią formę uposażenia kapłanów pracujących w naszej parafii, ale także wsparcie innych potrzeb – Caritasu, Uniwersytetu Papieskiego, misjonarzy i naszej parafii.

Poniedziałek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. To również Dzień Babci – wszystkim babciom składamy serdeczne życzenia.

Wtorek – Dzień Dziadka, a więc i dziadkom składamy życzenia.

Czwartek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

Piątek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

Sobota – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.

Przypominamy intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.