Ogłoszenia 19.09.2021 r. – XXV niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane według porządku odpustowego o godz. 7.30, 11.00 i 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o godz. 7.00.

Dzisiaj tradycyjna składka inwestycyjna, którą przeznaczamy na remont naszego sanktuarium. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Przypominamy, że wpłat można dokonywać na nasze konto parafialne, którego numer znajdziemy na stronie internetowej.

Poniedziałek  – wspomnienie świętych męczenników, Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy
Wtorek  – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty,
Czwartek  – wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera,

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym artykuł: Matka mówi przez łzy, czyli czy objawienia w La Salette  przed 175-laty mogą wybudzić z uśpienia i nas?

Jeszcze raz wszystkim zaangażowanym w przygotowania naszego odpustu wielkie Bóg zapłać, również Panom, którzy zaopiekowali się dekoracjami wokół kościoła.