Ogłoszenia 17.11.2019 r. – XXXIII niedziela zwykła

Msze św. w naszym Sanktuarium są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Godzinki o godz. 7.00, nieszpory o godz. 16.30.
W dniu dzisiejszym składka inwestycyjna. Ostatnia w tym roku. Bóg zapłać za wsparcie.  W grudniu składki nie będzie.
Jest to również II Światowy Dzień Ubogich. Można to dzieło wesprzeć ofiarą do puszek przed kościołem.

Poniedziałek – wspomnienie  bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
Wtorek – wspomnienie  bł. Salomei,  zakonnicy.
Środa – wspomnienie  św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.
Czwartek  – wspomnienie Ofiarowania NMP.
Piątek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
Sobota - adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą do św. Jana Pawła II o godz. 16:30.
Niedziela – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
Odpust w Parafii Lgota – suma odpustowa o godz. 11.00.

Błogosławionej niedzieli!!!