Ogłoszenia 15.09.2019 r. – XXIV niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, a o godz. 17.30 nieszpory.

Dzisiaj tradycyjna składka inwestycyjna, która przeznaczona jest na remont wieży. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Przy okazji składek inwestycyjnych – prosimy o coroczne ofiary na utrzymanie cmentarza. Przypominamy, że wpłat można dokonywać na nasze konto bankowe, którego numer znajduje się na stronie internetowej.

Rodziców dzieci z klas trzecich SP z Płok i Czyżówki, które w tym roku przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie jutro o godz. 18.30 w kościele.

Natomiast młodzież rozpoczynającą lub kontynuującą przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z klas VI, VII i VIII SP wraz z rodzicami, zapraszamy we wtorek na Mszę św. o godz. 18.00. Wtedy nastąpi również uroczyste wręczenie indeksów kandydatów do Bierzmowania.

Poniedziałek – wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
Środa – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
Piątek – wspomnienie świętych męczenników koreańskich.
Jest to również nasz dzień modlitw za zmarłych, o godz. 17.30 wypominki, a po nich Msza św. w intencji wypominanych.
Sobota– święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

Szczególne podziękowania za pomoc przed odpustem dla naszych strażaków, panu Andrzejowi Stachurskiemu i panu Krzysztofowi Demianiukowi.