Ogłoszenia 12.07.2020 r. – XV niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00. Dziś dzień modlitwy o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. Różaniec o godz. 17.30, a po nim Msza św. Jednocześnie przypominamy, że można składać swoje prośby do skrzynki w kaplicy bocznej albo przesłać poprzez „skrzynkę intencji” zamieszczoną na naszej stronie internetowej – w tych intencjach będziemy się modlić w czasie różańca.

Bóg zapłać za ofiary złożone w czasie ostatniej zbiórki. Uzbieraliśmy 1 922 zł na rzecz poszkodowanych w wyniku powodzi i nawałnic.

Za tydzień składka inwestycyjna zbierana przez członków Rady Parafialnej. Szacunkowy koszt  naszej obecnej inwestycji (plus/minus) to 80 tys. zł. Na tę kwotę składa się:
- ineksja fundamentów,
- obłożenie granitem podmurówki,
- wymiana podbitek dachowych,
- wymiana rynien,
- naprawa i odnowienie okien,
- czyszczenie, tynkowanie i malowanie ścian.

Bóg zapłać za każde wsparcie naszego remontu.

Bóg zapłać również za każde wsparcie naszego remontu.

Poniedziałek – wsp. świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
Środa – wsp. świętego Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
Piątek – dzień modlitw za zmarłych, o godz. 17.30 wypominki, o godz. 18.00 Msza św.
Sobota – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera, o godz. 17.30 Adoracja o powstrzymanie rozprzestrzeniania się pandemii.

Niedziela - o godz. 11.00 będziemy przeżywać w naszym sanktuarium Pierwszą Komunię Świętą, do której przystąpi 17 dzieci. W związku z tym informujemy, że praktycznie wszystkie miejsca siedzące w naszej świątyni będą zarezerwowane dla rodzin dzieci pierwszokomunijnych. Ze względu, więc na spodziewaną bardzo dużą ilość gości, jak również aktualne obostrzenia zwracamy się z prośbą do wszystkich tradycyjnie uczestniczących w naszej Mszy św. niedzielnej o godz. 11.00, aby wyjątkowo w tym dniu przyjść na Msze św. w innych godzinach. Spotkania przygotowujące do uroczystości odbędą się w czwartek i piątek o godz.16.00.

Spowiedź dzieci i rodziców komunijnych w sobotę o godz. 9.00, po niej sprzątanie kościoła.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. Miłość osądzona – czy można orzec nieważność małżeństwa, ponieważ narzeczeni twierdzą, że nie kochali się naprawdę?

Błogosławionej niedzieli!