Ogłoszenia 10.02.2019 r. – V niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, a o godz. 16.30 nieszpory.

Poniedziałek – wspomnienie NMP w Lourdes. To również XXVII Światowy Dzień Chorego.

Wtorek –Dzień modlitw o rychłą beatyfikację sługi Bożego ks. Michała Rapacza, o 16.30 Różaniec z intencjami nadesłanymi do naszego Sanktuarium, o 17.00 Msza św.

Czwartek – Święto Świętych Cyryla mnicha i Metodego biskupa, patrona Europy.

Piątek – Z racji trzeciego piątku miesiąca modlitwy za zmarłych, o 16.30 wypominki, o 17.00 Msza św. w intencji wypominanych.

Za nami ŚDM w Panamie. Z tej też okazji pragniemy gorąco zaprosić młodzież szkół ponadpodstawowych, studentów na spotkanie podsumowujące ten wspaniały czas. Odbędzie się ono w piątek o godz. 18.00 na plebanii.

W przyszłą niedzielę nasza tradycyjna składka inwestycyjna zbierana przez członków Rady Parafialnej. Tym razem będzie dodatkiem na wsparcie pokrycia rachunku za ogrzewanie w kościele, które wynosi prawie 8 tys. zł. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej do udziału w parafialnym wyjeździe wakacyjnym nad polskie morze w dniach od 10 do 18 sierpnia do miejscowości Sianożęty k. Kołobrzegu. Będzie to wspaniała okazja do odpoczynku, a także pogłębienia relacji z Panem Bogiem. Koszt wyjazdu ok. 1000 zł. Więcej informacji oraz zapisy (do 15 marca) u ks. Mirosława.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Wszystkim Parafianom  i Gościom składamy serdeczne życzenia, opieki Matki Bożej Płockiej.