Ogłoszenia 1.03.2020 r. – 1 niedziela Wielkiego Postu

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, a o godz. 16.15, w ramach „Czuwania z Maryją” pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym i ucałowaniem relikwii Krzyża św. Po nich zmian tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15. Można już wesprzeć dzieło pomocy Caritas kupując Baranka Wielkanocnego. Cena minimum 6 zł.
Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Centrum św. Jana Pawła II w Krakowie.

Z kalendarza liturgicznego:

Środa – święto św. Kazimierza, patrona Archidiecezji Krakowskiej
I Piątek miesiąca – spowiedź w Czyżówce od godz. 15.00, Msza św. o godz. 16.00. W Płokach spowiedź od godz. 16.00, nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.30. Chorych będziemy odwiedzać od godz. 8.30.
I Sobota miesiąca – po Mszy św. o godz. 7.00 Litania do NMP i modlitwy za rodziców oczekujących potomstwa.

Z okazji zbliżającego się „Dnia Kobiet”, w Bazylice NSPJ w Trzebini, rozpoczyna się cykl spotkań mających pomóc wydobyć piękno wrażliwego serca kobiety. W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na spotkanie we wtorek, 10 marca br. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 17.00. Tematem przewodnim pierwszego spotkania będą słowa Piękno serca kobiety odbiciem Boga. Szczegóły na plakacie.

Owocnego czasu Wielkiego Postu!