Ogłoszenia 21.11.2021 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Msze św. w naszym Sanktuarium są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o godz. 7.00.

W dniu dzisiejszym składka inwestycyjna, ostatnia w tym roku. W grudniu z racji większych wydatków rodzinnych składki inwestycyjnej nie będzie. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Za tydzień I Niedzielą Adwentu rozpoczniemy nowy Rok Liturgiczny. Mając na uwadze umożliwienie udziału w Roratach dzieciom z Czyżówki, z racji praktycznych będą one odprawiane w kaplicy od poniedziałku do piątku o godz. 15.30. Przepraszamy wszystkich, którzy zamówili intencje za tę zmianę. Dla dzieci przygotowaliśmy tradycyjną adwentową wyklejankę. W czasie Rorat dzieci zachęcamy do przynoszenia papierowych serduszek z dobrymi uczynkami, które posłużą do losowania, a w święta przyozdobią jedną z choinek w kościele.

W odpowiedzi na apel biskupów, w przyszłą niedzielę zbiórka na pomoc migrantom. Ofiarę będzie można złożyć do puszek, które będą wystawione z tyłku kościoła.

Poniedziałek  –      wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
Środa  –       wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

Radosnej niedzieli!