Ogłoszenia parafialne 4.07.2021 r. – XIV niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 17.00 nasze tradycyjne Czuwanie z Maryją. Po nim zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św.

Wtorek  – wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
Czwartek – wsp. św. Jana z Dukli, kapłana.

Bóg zapłać za pomoc dla Nowej Białej. Zebraliśmy do puszek 3 200 zł.

W przyszłą niedzielę zbiórka na potrzeby tegorocznej pielgrzymki krakowskiej - grupa Trzebinia.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnej niedzieli!