Ogłoszenia 16.05.2021 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00 (transmitowana), 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Nabożeństwa majowe o godz. 17.30.

W poniedziałek, wtorek i środę o godz. 17.30, w ramach majówki „Dni Krzyżowe”, czyli nabożeństwo z modlitwami o urodzaje i za kraje głodujące, W tym roku bez procesji do krzyży. W Czyżówce w środę po Mszy św. o godz. 17.00. Klęski żywiołowe coraz częściej zdarzają się również w Polsce, dlatego tak bardzo potrzeba tej naszej modlitwy.

W dniu dzisiejszym składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każde wsparcie.

W liturgii Kościoła:

Od jutra w ramach wieczornego apelu modlitwy przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która wypada w przyszłą niedzielę.
Piątek – Nasz dzień modlitw za zmarłych, o godz. 17.00 wypominki, godz. 17.30  nabożeństwo majowe, a o godz. 18.00 Msza św. za zmarłych wypominanych.
Sobota – wspomnienie św. Rity z Cassia, zakonnicy.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym ciekawy artykuły o patronie na czas niewiedzy, czyli kim był błogosławiony Franciszek Jordan.

Radosnej niedzieli!