Ogłoszenia parafialne 7.03.2021 r. – III niedziela Wielkiego Postu

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00 (transmisja fb), 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, o godz. 16.15, w ramach Czuwania z Maryją nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Po nich zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św.

Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, które można składać do skarbonki przy ławce, a w Czyżówce do państwa Stachurskich. Można jeszcze nabyć Baranka Wielkanocnego i w ten sposób wesprzeć dzieło pomocy Caritas.

Jutro – Dzień Kobiet, z tej okazji wszystkim Paniom składamy serdeczne życzenia, opieki Naszej Wspaniałej Pani Maryi
Piątek – Dzień modlitw o beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza, o godz. 16.00 Różaniec z intencjami, o godz. 16.30 Droga krzyżowa, po niej Msza św.

Radosnej Niedzieli!