Ogłoszenia 27.12.2020 r. – Święto Świętej Rodziny

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki.

Na Fundusz Ochrony Życia SOS zebraliśmy na pasterkach 750 zł. Bóg zapłać za ofiarność.

Od jutra rozpoczynamy cykl Mszy Świętych Kolędowych w Płokach o godz. 16.00, w Czyżówce o godz. 17.00. Harmonogram Mszy św. jest na plakatach i stronie internetowej. W sobotę w Czyżówce błogosławieństwo domów wg wcześniejszych ogłoszeń.

Poniedziałek – święto Świętych Młodzianków, męczenników.
Czwartek – ostatni dzień Roku 2020. O godz. 16.30 nieszpory w czasie, których podziękujemy Bogu za miniony rok i przeprosimy za grzechy w tym czasie popełnione. Na Mszy św. o godz. 17.00 podsumowanie roku 2020.
PiątekUroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, pierwszy dzień Nowego Roku AD 2021. Porządek Mszy św. niedzielny. Nie będzie godzinek..
To również  pierwszy piątek miesiąca, spowiedź na Mszach św. Odwiedziny chorych wyjątkowo od godz. 15.00.
Sobota  - pierwsza sobota miesiąca, po Mszy św. o g. 7.00 Litania do NMP i modlitwy za rodziców oczekujących potomstwa.
Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 16.00 „Czuwanie z Maryją”, po nim zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gość Niedzielny z okazji świąt jest podwójny dlatego kosztuje 10 zł.

Radosnej niedzieli