Ogłoszenia parafialne 24.05.2020 r. – VII Niedziela Wielkanocna

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00 (transmitowana), 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Nabożeństwo majowe codziennie o 17.30.

W liturgii Kościoła:

Wtorek – wsp. św. Filipa Nereusza, prezbitera.

Jest to również Dzień Matki, dla tego wszystkim mamom składamy serdeczne życzenia, bł. Bożego na każdy dzień, a także opieki najwspanialszej z matek, Matki Bożej, która jest patronka naszej wspólnoty.

Piątek – wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

Od jutra w ramach wieczornego apelu modlitwy przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która wypada w przyszłą niedzielę.

Kończy się okres wielkanocny, gdyby ktoś chciał skorzystać ze spowiedzi, będzie możliwość w tym tygodniu rano od 6.30 – 7.00, wieczorem od 17.00 do 17.30 [oprócz środy],  a także w niedzielę przed każda Mszą św. Oczywiście z zachowaniem ograniczeń i odpowiedniego dystansu. Spowiedź będzie w zakrystii lub przed sanktuarium.

Bóg zapłać za ofiary składane w kościele, jak również na konto bankowe, na utrzymanie naszego sanktuarium.