Ogłoszenia parafialne 27.06.2021 r. – XIII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, dziś o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe.

Poniedziałek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
Wtorek – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
Piątek – I piątek miesiąca – w wakacje (to znaczy w lipcu i sierpniu) spowiedź w Czyżówce od godz. 15.30 i Msza św. o 16.00, w Płokach spowiedź od godz. 17.30. Chorych będziemy odwiedzać od godz. 8.30.
Sobota  – święto św. Tomasza apostoła. Z racji I soboty miesiąca po Mszy św. porannej litania do NMP i modlitwy za rodziców oczekujących potomstwa.
Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 17.00 „Czuwanie z Maryją”. Po nim zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym dzisiaj między innymi artykuł zatytułowany: Dzieci tak, ale.. czyli o idealnym obrazie rodziny według Polaków.

Bóg zapłać za ofiary składane w ramach składki inwestycyjnej. Zebrano w Czyżówce 1 100 zł na cele kaplicy, a w Płokach (wraz z kilkoma kopertami z Czyżówki) 4 060 zł. Ofiary można składać też na konto bankowe.

W związku z pożarami w Nowej Białej w duchu solidarności z potrzebującymi dziś we wszystkich kościołach Archidiecezji Krakowskiej prowadzona jest zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych.

Radosnej niedzieli!