Intencje mszalne 15.04 – 21.04.2019

18.00 + Jana Malczyka [od rodziny Gawęckich i Szuma]
Środa 17 kwietnia
7.00 + Józefa Żaka [od Krystyny i Mariana]
16.00  (Kaplica w Czyżówce)
+ Józefa Niemczyka (1 r.śm)
18.00 + Edwarda Jewuła
Czwartek 18 kwietnia
18.00 1] Dziękczynna za dar kapłaństwa, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla ks. Damiana i księży pracujących w naszej parafii.
2] Dziękczynna za dar kapłaństwa, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla ks. Dionizego i ks. Andrzeja.
Sobota 20 kwietnia
18.00 + Helenę Jedynak i rodziców
Niedziela 21 kwietnia
7.30 1] + Władysława Jedynaka, żonę Józefę
2] O zdrowie błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Doroty w 50 r. urodzin i opiekę Matki Najświętszej.
9.15 (Kaplica w Czyżówce)
+ Bogusława Kępkę, Marię żonę, Józefa Bartosika, Stefanię żonę, Stefana syna
11.00 + Zenonę Pabis, Witolda Jedynaka, Teodora Jedynaka, Kazimierę Jedynak
18.00 O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Zofii i Anny Kocot w  1 r. urodzin.