Życzenia Bożonarodzeniowe!

Drodzy Parafianie i Goście...

„Dziś się narodził Chrystus Pan, Zbawiciel”

Dzielmy się radością płynąca z Betlejem. Nieśmy te radość do naszych domów. Niech te Święte będą wyjątkowe, przemieniające nasze serca. Niech spory i waśnie odejdą w kąt. Po ciężkim dniu przyjdzie radośniejszy. Miłość szczera i bez obłudy niech dotknie każdego z nas, dotknie i ucieszy, bo przecież to Święta, czas radości i pokoju.

Całej wspólnocie parafialnej i tym, którzy z nami przeżywają te radosne Święta, składamy najlepsze życzenia pięknych, rodzinnych ale nade wszystko błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego.

Duszpasterze