Zmiany w porządku nabożeństw!

DRODZY PARAFIANIE I GOŚCIE

Zgodnie z ostatnimi przepisami dotyczącymi epidemii, w nabożeństwach liturgicznych m.in. Mszy św., może uczestniczyć max. 5 os. To duże utrudnienie ale konieczne. Dlatego prosimy o zrozumienie i dostosowanie się do zaistniałej sytuacji. Jednocześnie zachęcamy do duchowej łączności z Sanktuarium, w którym liturgia odbywa się w tradycyjnym porządku, jak również do udziału we Mszy św. poprzez transmisje telewizyjne, radiowe czy też internetowe. Mamy nadzieję, że tak wielkie obostrzenia przyczynią się do szybkiego zakończenia epidemii. Zachęcamy do codziennej domowej modlitwy, szczególnie o godz. 20.30 w intencji powstrzymania epidemii, o czym będą przypominały bijące dzwony.

Gdyby ktoś chciał złożyć ofiarę na utrzymanie Sanktuarium, to prosimy czynić to na konto bankowe, którego numer jest na naszej stronie internetowej. Dziękujemy za  zrozumienie i każde okazane wsparcie.

Łączmy się wszyscy we wspólnej modlitwie, wspierajmy dobrym słowem, gestem. Niech Matka Boża Patronka Rodzin uprosi nam u Boga potrzebnych łask na ten niełatwy czas.