Zasłonięcie obrazu

Tradycyjnie podczas trwania uroczystości odpustowych w naszym Sanktuarium codziennie o godz. 21.00 każdy dzień kończył się Apelem, który prowadził ks. wikariusz Mirosław Smyrak oraz młodzież naszej parafii. Na zakończenie odbywało się uroczyste zasłonięcie Cudownego Obrazu.
Po uroczystościach codzienny Apel jest na zakończenie Mszy św. wieczornej, również z zasłonięciem Cudownego Obrazu.
Zachęcamy do modlitwy w naszym sanktuarium. Msze św. i nabożeństwa - wg ustalonego harmonogramu, który dostępny jest na naszej stronie internetowej.