Wakacje 2019

Zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej do udziału w parafialnym wyjeździe wakacyjnym nad polskie morze w dniach od 10 do 18 sierpnia do miejscowości Sianożęty k. Kołobrzegu. Będzie to wspaniała okazja do odpoczynku, a także pogłębienia relacji z Panem Bogiem.

Dzieci poprzez zabawę, konkursy, warsztaty plastyczne, zajęcia sportowe będą miały szansę odpocząć, zintegrować się z rówieśnikami, a także pogłębić relację z Panem Bogiem. Koszt wyjazdu 1000 zł.

Cena obejmuje: transport autokarowy, noclegi w ośrodku wypoczynkowym (położonym w odległości 50 metrów od morza), całodzienne wyżywienie, opiekę pielęgniarsko-lekarską, nadzór ratownika podczas kąpieli, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie. Do dyspozycji dzieci wydzielone kąpielisko nad morzem, infrastruktura sportowa, plac zabaw. Wypoczynek wraz z księdzem prowadzi wykwalifikowana kadra nadzorowana przez Kuratorium Oświaty.

Więcej informacji oraz zapisy (do 15 marca) u ks. Mirosława, nr tel. 735 749 913.