Uroczystości 74. rocznicy męczeńskiej śmierci Sługi Bożego ks. Michała Rapacza

Obchody 74. rocznicy  męczeńskiej śmierci Sługi Bożego ks. Michała Rapacza miały inny charakter niż zazwyczaj. Z powodu obostrzeń wynikających z trwającej w naszym kraju pandemii, nie odbyła się tradycyjna procesja z miejsca śmierci ks. Rapacza. W naszym sanktuarium modlono się o jego beatyfikację podczas Mszy św. i przy grobie. Modlitwom przewodniczył ks. Piotr Iwanek, obecny proboszcz parafii św. Wojciecha BM w Krzeczowie, który wygłosił również okolicznościowe kazanie. Bóg zapłać księdzu Piotrowi za obecność i modlitwę, kapłanom, którzy przybyli,parafianom i pielgrzymom oraz wszystkim, którzy łączyli się w modlitwie przez transmisję internetową.