Remont wieży sanktuarium

Nie mogąc doczekać się dotacji na remont wieży naszego sanktuarium, okazuje się bowiem, ze w obecnej sytuacji jest to bardzo trudne, postanowiliśmy remontować wieżę we własnym zakresie. Prace już trwają, a jak się okazało, są konieczne, to prawie ostatni dzwonek. Zniszczenie wieży powiększało się z miesiąca na miesiąc.Znaleźliśmy firmę, która podjęła się tego trudnego zadania systemem alpinistycznym. W związku z tym składki inwestycyjne do końca tego roku będą przeznaczane na ten cel, jak i wszystkie możliwe dochody. Liczymy na zrozumienie i wsparcie.

Równocześnie przypominamy, że można w dalszym ciągu wykupywać cegiełki. Tabliczki z wymienionymi darczyńcami będą zrobione zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i umieszczone na północnej elewacji. Mówimy o tym, bo pojawiły się słuszne pytania o nie. Nic się nie przedawniło, wszystko idzie zgodnie z planami.

Osoby, które wykupią lub już to uczyniły, cegiełki, będzie to zaznaczone w "Złotej księdze pamiątkowej" oraz na tabliczkach, które będą umieszczone na odnowionej elewacji, jako świadectwo dla historii (od tysiąca złotych tablica zbiorowa, od dwóch tysięcy złotych tablica indywidualna)  – szczegóły w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Ofiary dowolne można też wpłacać na konto parafialne, którego numer znajduje się na naszej stronie internetowej, lub bezpośrednio w Sanktuarium.

Konto bankowe:
Parafia Rzymsko – katolicka p.w. Narodzenia NMP, ul. Główna 2, 32 – 543 Płoki