Ogłoszenia parafialne 9.06.2019 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 17.30, w tygodniu litanie do NSPJ będziemy odmawiać w ramach wieczornego Apelu.

Poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.
Wtorek – wsp. św. Barnaby, apostoła.
Środa – wsp. błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, kapłana i Towarzyszy. Jest to również nasz dzień modlitw o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. O godz. 17.30 Różaniec z intencjami, o godz. 18.00 Msza św.
Czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
Piątek – wsp. błogosławionego Michała Kozala, biskupa i męczennika.
Niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy – w naszej archidiecezji kończy się okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej.

W tym dniu również nasza tradycyjna składka inwestycyjna, zbierana przez członków Rady Parafialnej. Ofiary można tez wpłacać na nasze konto parafialne.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.  W Gościu Niedzielnym płyta z filmem z I Pielgrzymki św. Jana Pawła II do Polski.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.