Ogłoszenia parafialne 24.01.2021 – 3 niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki.

Bóg zapłać za ofiary składane w ramach składki inwestycyjnej. Zebrano w Czyżówce 660 zł. Natomiast w Płokach (wraz z kilkoma kopertami z Czyżówki) zebraliśmy 3 810 zł. Bóg zapłać też za wpłaty na nasze konto bankowe. Przypominamy, że gromadzimy środki na remont elewacji naszego sanktuarium.

Poniedziałek  – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
Wtorek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
Czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

Radosnej niedzieli!