72. rocznica męczeńskiej śmierci sługi Bożego ks. Michała Rapacza

12 maja odbędzie się nasza doroczna uroczystość w związku z 72. rocznicą męczeńskiej śmierci Sługi Bożego księdza Michała Rapacza. O godz. 16.40 wspólne wyjście sprzed sanktuarium z obrazem Matki Bożej i tu prosimy strażaków o pomoc w niesieniu obrazu. Po dojściu na miejsce śmierci i odmówienia koronki do Bożego Miłosierdzia z modlitwą i śpiewem litanii do Matko Bożej wrócimy do kościoła, by uczestniczyć w Mszy św. o rychłą beatyfikację Sługi Bożego.

Naszym modlitwom w tym roku będzie przewodniczył ks. Andrzej Scąber referent do spraw beatyfikacji Diecezji Krakowskiej.