Wakacje nad Morzem Bałtyckim

Zapraszamy do udziału w organizowanej przez naszą parafię kolejnej już edycji nadmorskich wakacji dla dzieci w miejscowości Sianożęty, k. Kołobrzegu. Termin wyjazdu od 31.07 do 8.08 br. [pełne 7 dni pobytu nad morzem]. Oferta wakacyjna jest skierowana do uczniów Szkoły Podstawowej. Dzieci poprzez zabawę, konkursy, warsztaty plastyczne, zajęcia sportowe, wycieczki będą miały szansę odpocząć, zintegrować się z rówieśnikami, a także pogłębić relację z Panem Bogiem. Koszt wyjazdu 1100 zł. Cena obejmuje: transport kolejowy, noclegi w ośrodku wypoczynkowym (położonym w odległości 50 metrów od morza), całodzienne wyżywienie, opiekę pielęgniarsko-lekarską, nadzór ratownika podczas kąpieli, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdy, ubezpieczenie. Do dyspozycji dzieci wydzielone kąpielisko nad morzem, infrastruktura sportowa, plac zabaw. Wypoczynek wraz z księdzem poprowadzi wykwalifikowana kadra nadzorowana przez Kuratorium Oświaty. Więcej informacji oraz zapisy (do 29 lutego, wraz z wpłatą zaliczki 400 zł) u ks. Mirosława, nr tel. 735 749 913.

Zapraszamy do udziału w organizowanej przez naszą parafię kolejnej już edycji nadmorskich wakacji dla dzieci w miejscowości Sianożęty, k. Kołobrzegu. Termin wyjazdu od 31.07 do 8.08 br. [pełne 7 dni pobytu nad morzem]. Oferta wakacyjna jest skierowana do uczniów Szkoły Podstawowej. Dzieci poprzez zabawę, konkursy, warsztaty plastyczne, zajęcia sportowe, wycieczki będą miały szansę odpocząć, zintegrować się z rówieśnikami, a także pogłębić relację z Panem Bogiem. Koszt wyjazdu 1100 zł.

Więcej informacji oraz zapisy (do 29 lutego, wraz z wpłatą zaliczki 400 zł) u ks. Mirosława, nr tel. 735 749 913.